Kurşunoğlu Nakliyat

HAKKIMIZDA

Trabzon – Rize – Artvin – Gümüşhane – Bayburt şehir içi nakliye ve Türkiye Geneli şehirler arası evden eve nakliyat şirketiyiz.

25 yıllık sektör deneyimimiz ile Türkiye’nin her yerine evden eve güvenle nakliyat yapmaktayız. Eşyalarınızı evinizden günvenle demontaj yapıyoruz ve yeni evinizde montajlayarak eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için uğraşıyoruz. Aynı zamanda yine de her ihtimale karşı eşyalarınız sigortalıdır. Eşyalarınız anılarınız olduğunu biliyoruz. Bunun için eşyalarınız güvenle ve emek ile taşıyoruz.

Trabzon merkezli şirketimiz başta doğu karadeniz olmak üzere tüm Türkiye Geneli güvenilir evden eve nakliyat yapıyoruz. Bize danışmadan fiyat almadan evinizi taşımayın.

1980 yılında kurulan firmamız “Trabzon evden eve nakliyat şirketi” Kurşunoğlu Nakliyat olarak; sektör deneyimi sonrası eşyalarınızı daha güvenilir ve sağlam bir şekilde en uygun fiyata taşıyoruz. Hem Trabzon hem Karadeniz bölgesi hem de Türkiye’nin birçok kentine hizmet vermekte olan firmamız gerek iş ahlakı gerekse kaliteli hizmet anlayışı ile çeyrek asıra varan bir süre ile hala ilk gün ki istek ve hırsını tecrübesi ile perçinleştirmiştir. Bize danışmadan evinizi taşımayın. Trabzon Evden Eve nakliyat şirketimiz Kurşunoğlu Nakliyat sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için 7/24 telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 0532 714 0100 – 0532 139 3930 –